'
  • +421 940 150 376
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Služby ktoré vám pomôžu naštartovať váš business.

Tvorba loga

Tvorba loga

Nosný prvok každej veľkej i malej firmy alebo jednotlivca je originálne logo. Vytvoríme nadčasové a reprezentatívne logo. Gro vášho podnikania zobrazené v logu.
Korporátna identita

Korporátna identita

Základom spoločnosti je komplexná firemná identita. Od loga až po vizuálnu komunikáciu. Či ide o novú firmu, značku. Vytvoríme korporátnu identitu, ktorá bude zapamätateľná a bude odlíšiteľná od konkurencie.


Reklamné a propagačné materiály

Reklamné a propagačné materiály

Leták, brožúra, plagát v tlačenej forme, alebo online bannery, slidery, či iné reklamné formáty pre online reklamu, tieto všetky materiály vedia vašu firmu efektívne zviditelniť na trhu a v online svete.
Reklamné predmety

Reklamné predmety

Vhodné reklamné predmety s možnostou potlače pre Vás a Vašu firmu od  trička, polokošele, mikiny, čiapky, šiltovky a dalšie..., Kancelárske potreby, zápisníky, hrnčeky, prívesky a mnoho ďalšieho v našej ponuke na: https://dkcreative.hideagifts.com/sk/katalog/
Veľkoplošná | 3D reklama

Veľkoplošná | 3D reklama

Od grafického spracovania až po výrobu vám vieme zabezpečiť banner plachtu či veľkoplošný polep. Taktiež vieme vyrobiť 3D reklamu zo styrodúru či plastu.
Reklamné polepy

Reklamné polepy

Polepy alebo fólie, z ktorých vám vieme vyrobiť polep na autá, budovy či  sklenný výklad. Keďže v súčasnosti množstvo predajní a pobočiek má presklenné plochy, ktoré sa dajú využiť aj takýmto spôsobom. Rovnako môžeme polepiť aj firemné vozidlá, ktoré slúžia ako pohyblivá reklama.
Web design

Web design

Komplexné riešenia v oblasti tvorby webových stránok ako sú: webové prezentácie pre malé a stredne veľké firmy. Osobné stránky, oficiálne osobné stránky umelcov o ich tvorbe. Stránky k udalostiam (festival, svadba, premiéra, výročie). A viac na www.rweb.sk
Nenašli ste v ponuke službu, ktorú hľadáte ?
© 2024 DK CREATIVE. Všetky práva vyhradené.